Оновлено
2017-07-10
12:20

1 місце на всеукраїнській студентській олімпіаді з географії у Дячук Наталії студентки IV курсу ЧНУ ім. Ю.Федьковича

4-7 квітня 2017 року відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 1495 від 09 грудня 2016 р. на базі географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії.

У перший день 4 квітня відбулось відкриття Олімпіади. Зі вступним словом на відкритті Олімпіади учасників, членів журі та керівників команд привітали проректор з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.С. Мартинюк та декан географічного факультету академік НАПН України Я.Б. Олійник. Також відбулася урочиста частина відкриття за участю Народного артиста України Юрія Похвали та студентів географічного факультету.

Цього року участь у студентській Олімпіаді взяли 54 представники із 23 вищих навчальних закладів, які представляли різні куточки  нашої України. Кожен із учасників виборов це право перемігши в І етапі Олімпіади, що проходив на базі ВУЗів.

5 та б квітня безпосередньо відбулися турнірні змагання. Вони проходили в два тури - теоретичний і практичний. На теоретичному турі "були запропоновані конкурсні завдання з питань сучасної географічної науки. Завдання другого туру передбачали вирішення практичних завдань із використанням контурних карт.

За результатами теоретичного та практичного турів було визначено переможців та призерів Олімпіади серед учасників класичних університетів та учасників педагогічних університетів окремо.

Переможцями серед класичних університетів стали:

I місце - Дячук Наталія (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича);

II місце - Нагорний Тимофій (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

II місце - Біланюк Марта (Львівський національний університет імені Івана Франка);

III місце - Коваль Олександр (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки);

III місце - Карабаджак Панас (Одеський національний університет імені І.І Мечникова).

Серед педагогічних університетів перемогу здобули:

I місце - Єгупова Марина (Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова);

II місце - Стефанков Леонід (Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського)

III місце - Жмелюк Назарій (Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка).

Але олімпіада, це не лише змагання, а це ще і можливість поспілкуватись із друзями та дізнатись щось нове. Так для учасників олімпіади були організовані цікаві екскурсії по місту Києву та до Національного музею культури та побуту «Пирогово».

Чудовим акордом завершення олімпіади стало урочисте закриття олімпіади, на якому відбулося нагородження учасників та переможців олімпіади. Кожен учасник отримав сертифікат про участь та цінні подарунки від ДНВП «Картографія». На закритті Олімпіади звучали чудові пісні у виконанні Народного артиста України Віктора Павліка та студентів факультету.

Колектив географічного факультету щиро вітає студента 1 курсу Басарабу Ярослава Васильовича за здобуття 1 місця у традиційному студентському конкурсі на краще читання української поезії, присвяченому 203-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

Деканат геофаку.

20 березня 2017 р. на географічному факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася робоча зустріч з бургомістром міста Блед зі Словенії професором географії Янезом Фаяфаром. Йшлося про увічнення пам`яті  відомого географа Чернівецького університету професора Олександра Зупана, що в 70-80 роки XIX століття започаткував та організував галузеві географічні курси на філософському факультеті. На травень 2017 р. планується приїзд потужної делегації словенських географів до ЧНУ ім. Ю. Федьковича для налагодження тісної співпраці між географами Словенії та України.

Декан факультету                                                                     проф.  В.П. Руденко

Шановні випускники попередніх років! Щиро запрошуємо вас на традиційну зустріч випускників геофаку, що відбудеться 25 березня 2017 р. о 14 год. у Мармуровій залі університету. З повагою, деканат та студентський парламент факультету.

Ваші зауваження, запитання та пропозиції:webmaster€Р‰I?I@dрд^chnu.edu.ua
 © 1999-2016 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича; Програмування: Крамар А.В.