- вівторок, 13 січня 2026 р.
Протягом з 2024-2025 навчального року на географічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся ряд бінарних лекцій з освітянами краю. Дякуємо педагогам-географам за змістовні, цікаві та повчальні заняття для студентів географічного факультету ОП "Середня освіта (географія)". Сподіваємось на подальшу співпрацю.