Перейти до основного вмісту
1

Протягом з 2024-2025 навчального року на географічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся ряд бінарних лекцій з освітянами краю. Дякуємо педагогам-географам за змістовні, цікаві та повчальні заняття для студентів географічного факультету ОП "Середня освіта (географія)". Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності