Перейти до основного вмісту
1

Науковий грант JESH Ukraine

  •  середа, 19 жовтня 2022 р.

З 5 серпня по 5 жовтня 2022 р. у рамках індивідуального наукового гранту JESH Ukraine за підтримки Австрійської Академії наук доцент кафедри фізичної географії, геоморфології та палеогеографії Холявчук Дарія Іванівна проходила наукове стажування в Університеті м. Інсбрук. Дарія Іванівна долучилась до міждисциплінарного дослідницького простору «Гірські регіони» та отримала науковий супровід у розвитку наукового дослідження «Снігові лавини в Українських Карпатах на тлі кліматичних змін». Відвідано дослідницькі стаціонари та польові бази досліджень в Австрійських Альпах та вивчено досвід проведень польових досліджень та застосування телеметричних систем моніторингу та цифрового дистанційного обладнання для комплексних спостережень за станом гірського довкілля.

Читати далі
Вчена рада

Оголошення! (79)

  •  понеділок, 17 жовтня 2022 р.

19 жовтня 2022 р. (середа) о 14.20 год. відбудеться засідання Вченої ради географічного факультету

Читати далі
Оголошення!

Оголошення! (80)

  •  понеділок, 17 жовтня 2022 р.

17 жовтня (понеділок) 2022 р. о 14 год.10 хв. відбудуться збори трудового колективу географічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича (дистанційний формат : https://meet.google.com/tbr-kqgc-kys) Порядок денний 1. Про обрання виборних представників структурних підрозділів до вченої ради географічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича; 2. Різне.

Читати далі
1

Засідання ради стейкхолдерів

  •  понеділок, 17 жовтня 2022 р.

13 жовтня 2022 року відбулося засідання Ради стейкголдерів географічного факультету.

Читати далі
1

Гостьова лекція

  •  пʼятниця, 14 жовтня 2022 р.

4 жовтня доцент кафедри економічної та соціальної географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка Дронова Олена Леонідівна провела гостьову лекцію на тему "Урбаністика та планування міських поселень" для здобувачів вищої освіти спеціальностей "Географія", "Середня освтіа географія", "Менеджемент ". У лекції подані актуальні аспекти розвитку урбаністичних процесів та закономірностей планування міських територій, знання про які цінні як для міських управлінців зокрема, так для і всіх географів загалом.

Читати далі
Оголошення!

Оголошення! (78)

  •  середа, 12 жовтня 2022 р.

13 жовтня 2022 р. (четвер) о 15.00 год. у 24 ауд., 4 корп. відбудеться засідання Ради стейкголдерів географічного факультету (у змішаному форматі). Посилання на засідання: http://meet.google.com/foa-qhsd-mga

Читати далі
додатковий набір

Оголошення! (77)

  •  вівторок, 11 жовтня 2022 р.

Оголошення!

Читати далі
1

Географ - почесний доктор

  •  пʼятниця, 7 жовтня 2022 р.

4 жовтня у рамках урочистостей присвячених 147-мій річниці з дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вперше звання «Почесний доктор Нonoris causa Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича" отримав географ. Ректор Роман Петришин вручив мантію та диплом почесного доктора Леонідові Руденку – доктору географічних наук, професору, академіку НАН України, почесному директорові інституту географії НАН України. Вітаємо та бажаємо здоров’я і наснаги на великі справи на славу Україні!

Читати далі
Оголошення!

Відкрите лекційне заняття на тему "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ УКРАЇНИ"

  •  четвер, 6 жовтня 2022 р.

6 жовтня 2022 року об 11 год. 30 хв. відбудеться відкрите лекційне заняття (24 ауд. 4 корпус ЧНУ) д.пед.н., доцента кафедри економічної географії та екологічного менеджменту Чубрей Олександри Степанівни з курсу "Вступ до спеціальності" на тему "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ОСВІТИ УКРАЇНИ" для здобувачів 103 та 105 груп, ОП "Географія" спеціальності 014.07 "Середня освіта (географія)" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Читати далі
1

Презентація атласу

  •  середа, 5 жовтня 2022 р.

3 жовтня на географічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за участі доктора географічних наук, академіка НАН України Леоніда Григоровича Руденка відбулась демонстрація інтерактивного атласу «Населення України та його природнаі культурна спадщина». В атласі відображена сучасна інформація та знання про історичні етапи розвитку населення України як субʼєкта формування природної і культурної спадщини й закономірності та особливості її становлення, виду, поширення і функціонування. Атлас містить близько 4 гігабайтів різної інформації, що може фокусуватися на 98 векторних картах, текстах, світлинах і таблицях

Читати далі
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності