ОГОЛОШЕННЯ! (66)
- вівторок, 3 травня 2022 р.
3 травня (вівторок) о 13.00 год відбудеться відкрите засідання президії Чернівецького відділу Українського географічного товариства (формат змішаний 4 корпус ЧНУ, ауд.24., https://meet.google.com/mby-rkvy-ita). Порядок денний: 1. Про включення до складу Українського географічного товариства (Чернівецький відділ). 2. Різне. З повагою, голова Чернівецького відділу УГТ доц. Заячук М.Д.
Оголошення! (65)
- понеділок, 2 травня 2022 р.
2 травня 2022 р. о 14.40 відбудеться бінарна лекція на тему «Екотуристичні об’єкти заповідних територій в умовах війни» для студентів 3 курсу ОП «Міжнародний туризм» Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з дисципліни «Екологічний та агротуризм» (д.геогр.н., доц. Бучко Ж.І.) та студентів 3 курсу ОП «Екологія» Чорноморського національного університету імені Петра Могили з дисципліни «Заповідна справа» (к.геогр.н., доц. Патрушева Л.І.). Запрошені спікери: Стратій Віталій Іванович, директор НПП «Вижницький»; Артамонов Владислав Альбертович, директор НПП «Бузький Гард»; Драбинюк Галина В’ячеславівна, директор природного заповідника «Єланецький степ». Приєднатися за посиланням https://meet.google.com/hpr-ykes-bny?authuser=0
Зустріч з представницею Наукового парку "Наука і безпека"
- понеділок, 2 травня 2022 р.
29 квітня 2022 р. відбулась інформаційна зустріч здобувачів та викладачів географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із національною координаторкою європейських проектів, директоркою з міжнародного співробітництва та розвитку Наукового парку "Наука і безпека" кандидаткою юридичних наук, доценткою Оксаною Цукан. На зустрічі здобувачі ознайомились з перевагами інтернаціоналізації освітнього процесу та прикладами академічної мобільності в Україні. Оксана Цукан розповіла про низку європейських можливостей для академічної мобільності та інструментів для їх досягнення.
Пробний НМТ для вступників
- четвер, 28 квітня 2022 р.
Кожен абітурієнт-2022, який має намір вступити до закладу вищої освіти, тепер може скласти офіційний пробний національний мультипредметний тест (НМТ). Наразі доступно 3 варіанти тесту для складання. Нагадаємо, цьогоріч через розпочату Росією війну в Україні випускники шкіл замість ЗНО та вступних іспитів будуть онлайн складати мультипредметний іспит для вступу до вищих навчальних закладів. Він триватиме 90 хвилин и складатиметься з питань по трьох предметах: української мови, математики та історії України.
Підсумкове обговорення освітньо-наукової програми "Географія"
- вівторок, 26 квітня 2022 р.
26 квітня відбулось підсумкове обговорення освітньо-наукової програми «Географія» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. Гарант освітньо-наукової програми професор Валерій Петрович Руденко ознайомив учасників зустрічі з пропозиціями та рекомендаціями змін до освітньо-наукової програми, які надійшли упродовж періоду перегляду від внутрішніх та зовнішніх стейкхолдерів. В обговоренні взяли участь члени робочої групи, науково- педагогічні працівники географічного факультету, здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня. До обговорення долучилась професорка Київського національного університету імені Т. Шевченка Ольга Олександрівна Любіцева.
Оголошення! (64)
- пʼятниця, 22 квітня 2022 р.
27 квітня (середа) о 12 00 (у змішаному форматі) відбудеться засідання Вченої ради географічного факультету.
Відбулась традиційна щорічна студентська наукова конференція (1)
- четвер, 21 квітня 2022 р.
19-20 квітня 2022 року на географічному факультеті традиційно відбулась щорічна студентська наукова конференція. Незважаючи на складні умови воєнного стану, понад 80 здобувачів нашого факультету мали змогу поділитись науковими здобутками. Заслухано широке розмаїття доповідей з усіх напрямів географічних досліджень, які охоплюють не лише терени України, але й стосуються дослідження європейського та світового досвіду розв’язання актуальних проблем географічної науки. Доповіді заслухані у шести підсекціях, де здобувачі усіх спеціальностей мали змогу апробувати свої навики та продемонструвати результати своїх наукових досліджень.
Польовий семінар для аспірантів
- четвер, 21 квітня 2022 р.
14 квітня у рамках курсу "Геоморфологія карстових областей" для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня відбувся польовий семінар на тему «Підземні форми карсту». Професор Богдан Рідуш подискутував зі здобувачами про процеси і умови формування підземного карсту на прикладі геологічної пам’ятки загальнодержавного значення «Печера Буковинка». У польовому семінарі взяла участь доктор геологічних наук, науковий співробітник ННУ "Інститут геології" КНУ ім.Т.Шевченка Ксенія Бондар. Вона продемонструвала здобувачам техніку відбору зразків для палеомагнітного дослідження четвертинних печерних відкладів. До польового семінару також долучилась заступниця декана географічного факультету з наукової роботи та науковий керівник одного зі здобувачів Дарія Холявчук. Дарія Іванівна засвідчила важливість проведення польових форм практичного навчання для спільного пошуку відповідей на дослідницькі питання та генерування ідей для подальших наукових досліджень.
ОГОЛОШЕННЯ! (63)
- середа, 20 квітня 2022 р.
29 квітня 2022 р. (в п’ятницю) о 9:50 для студентів I - ІІІ курсів та викладачів Навчально-наукового інституту біології, хімії та біоресурсів та географічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться онлайн-зустріч із національною координаторкою європейських проектів, директоркою з міжнародного співробітництва та розвитку Наукового парку "Наука і безпека" кандидаткою юридичних наук, доценткою Оксаною Цукан. Тема зустрічі: Європейські можливості для академічної мобільності.
Вебінар для вступників 2022: Як писати мотиваційний лист
- вівторок, 19 квітня 2022 р.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpMvBCYlks1yqJc0mUEAA8R9s3wK7j8k6fW3lVS1mKKkjqog/viewform