Перейти до основного вмісту
1

Протягом тижня під час вивчення дисципліни «Педагогіка з основами педмайстерності» зі студентами спеціальності 014 «Середня освіта»філологічного та географічного факультету провели семінар – тренінг на тему «Стрес».

           Інформацію для студентів підготували представники Благодійного фонду «Право на захист», а саме Голова Української Спілки Психотерапевтів у Чернівецькій області, психолог Ваня Шородок та старший фахівець з надання психологічної допомоги Ніна Копельчук.

           Студенти ознайомилися із видами стресів, почули та побачили найпростіші методи боротьби із хронічним стресом. Психологи коротко охарактеризували можливі причини стресу у дорослих та дітей шкільного віку. Розповіли, як булінг у закладах освіти може призвести до хронічного стресу. Пояснили, як вчителям надати допомогу дитині у стані стресу, як не зашкодити у такій ситуації.

           Це цікавий досвід для майбутніх педагогів, потрібна зустріч. Студенти брали активну участь в обговоренні запропонованих питань, практичних завдань.

2
3
4
5
6
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності