Перейти до основного вмісту
1
15 січня 2026 року в урочистій атмосфері Мармурової зали відбулося вручення дипломів магістрам географічного факультету Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. 
День, який назавжди залишиться в пам’яті випускників та викладачів теплим спогадом про щирі вітання, усмішки, слова вдячності та, звісно ж, легку ностальгію.
Дорогі магістри, за вашими плечима — роки навчання, веселого студентського життя, незабутніх практик і спільних поїздок, відкриттів та мрій.
Нехай здобуті знання стануть надійним компасом у професійному й життєвому маршруті, а любов до географії завжди веде до нових горизонтів.
Пам’ятайте - ви назавжди залишаєтеся частинкою великої та дружньої геородини. Двері географічного факультету для вас завжди відчинені.
Щиро бажаємо натхнення, впевненості, сміливих ідей і щасливої дороги вперед!
З любов’ю, ваш геофак.
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності