
- пʼятниця, 20 жовтня 2023 р.
Посвята на географічному факультеті - це не просто традиція, якій вже майже 60 років. Це можливості сформувати необхідні у сучасному суспільстві навички Soft skills: взаємодіяти між собою, разом вирішувати спільні завдання, невимушено спілкуватися, адаптовуватись до реальних ситуацій, миттєво вирішувати проблеми, вміти активно застосовувати жести, міміку для підсилення відповідних емоцій тощо.
Посвята 2023 стала для здобувачів вищої освіти 4-го курсу спеціальності 242 "Туризм і рекреація" не простою яскравою подією їхнього студентського життя, а, власне, тією можливістю згуртуватись, поспілкуватись, нарешті, краще познайомитись заради спільної справи майже на фініші навчання на бакалавраті. Їм випало закінчувати школу під час жорстких карантинів, два роки навчатись дистанційно, на третьому курсі - поєднувати очне навчання з перервами на повітряні тривоги. Тож вони були позбавлені можливості бути долученими до ГЕО-родини на першому курсі, активно спілкуватись між собою, їздити на всі практики, в туристичні мандрівки, розпалювати вогнища в походах, розкладати намети, спати в спальниках, співати українських пісень під гітару.
Для активних студентів 410 та 412 груп спеціальності "Туризм і рекреація" Посвята-2023 стала справжнім викликом, оскільки довелось її організовувати самотужки (без підтримки всього четвертого курсу) для своєї
спеціальності. Виклик прийняли, долучили креативний 3-й курс, освоїли новий маршрут в Мигово за допомоги Брика С.Д. і, як наслідок, - традиції географічного факультету житимуть!!!
Посвята-2023 вдалась!!!
https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02R7Zhk32i9HWbhXqxc2QBJbEwKarhzWBAc5nnVT1mnmuQx5hm7WTBkyLhePF7BKAkl&id=100035902641647