Перейти до основного вмісту
конференція

     20-21 квітня 2021 року на географічному факультеті традиційно відбулась щорічна студентська наукова конференція. Понад 100 студентів нашого факультету поділились науковими здобутками. Заслухано широке розмаїття доповідей з усіх напрямів географічних досліджень, які охоплюють не лише терени України, але й стосуються дослідження європейського та світового досвіду розв’язання актуальних проблем географічної науки. Доповіді заслухані у шести підсекціях, де студенти усіх спеціальностей мали змогу апробувати свої навики та продемонструвати результати своїх наукових досліджень.

Зокрема, у підсекції геодезії, картографії та управління територіями виступило 27 студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» з доповідями, які присвячені застосуванню сучасних ГІС та дистанційних технологій у землеустрої, геодезичному забезпеченню об’єднаних територіальних громад.

У підсекції географії 24 студенти спеціальності «Географія» поділились своїм баченням вирішення і обґрунтування наукових питань у контексті геологічних, геоморфологічних, палеогеографічних, кліматологічних, ландшафтознавчих, суспільних та економіко-географічних досліджень, розв’язання проблемних питань охорони природи та збалансованого природокористування.

26 студентів спеціальності «Середня освіта (Географія)» доповідали у підсекції середньої освіти (географії) і намагались розкрити сучасні підходи та особливості їх застосування у викладанні географії у школі.

У підсекції менеджменту туристичної індустрії заслухано 14 доповідей студентів спеціальності «Менеджмент туристичної індустрії», в яких підняті актуальні проблемам розвитку туризму та готельного бізнесу в Україні, запропоновані шляхи удосконалення цих галузей із застосуванням міжнародного досвіду .

Доповіді за результатами наукових досліджень 5 студентів спеціальності «Туризм» підсекції соціальної географії та рекреаційного природокористування були присвячені проблемам та перспективам розвитку транскордонного туризму в єврорегіонах, гастрономічному туризму, рекламної діяльності в сфері туризму, рекреаційно-туристичному природокористуванню.

У підсекції гідрометеорології та водних ресурсів у чотирьох доповідях студентів спеціальності «Гідрометеорологія» і «Гідрологія» розкрито актуальні питання впливу сонячної активності на водність річок України; сучасну стану річкового ландшафту річки Прут, особливості водного режиму річок Тернопільської області та впливу міст на мінералізацію вод річок Прута та Сірету.

Бажаємо юним науковцям наснаги на подальші наукові пошуки та успіхів в реалізації наукових задумів!

конференція1
конференція2
конференція3
конференція4
конференція5
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності